A2713 Xinggang Uluslararası Meydanı Huangqi Jianshe Yolu Dali Kasabası Nanhai Bölgesi Foshan Guangdong Çin
Ana sayfa

FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD

iyi kalite Su Bazlı Ahşap Kaplama satış için
iyi kalite Su Bazlı Ahşap Kaplama satış için
İnanıyorum ki, bunu incelemek istemiyor. Oldukça düşük maliyetli bir püskürtücü ile spreylemek için yeterince ince buldum. İnsanların, kuruma süresini uzatmak için% 10 su ile inceltildiklerini söylediklerini duydum, ancak sonuçlarına göre konuşamıyorum. Benimki büyük çıktı (dolaplar)

—— Teknik adam

Karıştırma sırasında dikkatli olmanız durumunda, kabarcıklara karışımı zorlamamanız için iyi olmalısınız.

—— David B.

Beyaz su bazlı emaye boyalı dolaplarda kullandım. Boya için birkaç saat kuruduktan sonra koyarsanız, sarı renkte kalacak. Boyayı birkaç gün kurumasına izin verirseniz, kristal berraklığında kalır. sıcaklık ve nem de bağlıdır. İlk önce göze çarpmayan bir alanda deneyin.

—— Ted

Ben sohbet şimdi

FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD

1 2 3 4 5 6
FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD
Bizim avantajı Şirket ürünleri

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Markalar : Yimei, pHresh
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 100000-500000
Yıl kurulan : 2018
İhracat p.c : 80% - 90%
FOSHAN PHRESH YENİ MALZEME TEKNOLOJİSİ CO


Çin'in önde gelen su bazlı boya endüstrisi markası
Guangdong kaplama endüstrisi marka ürünler

Gelişim tarihi :


Yimei marka kaplama, Yimei International'ın üç temel işinden biridir. Şirket, su bazlı endüstriyel ve sivil kaplamaların geliştirilmesinde ve üretilmesinde iki ana iş alanına sahip profesyonel bir kuruluştur: su bazlı dekoratif kaplamalar ve yüksek performanslı kaplamalar gibi sağlıklı ürünlerin geliştirilmesi ve satışı. 30'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve yaklaşık 1.000 kişiyi istihdam etmektedir. 2016'dan bu yana, iki yıl üst üste sürdürülebilir kalkınma için küresel endekse öncülük etti. Şirket güvenlik, sağlık ve çevre korumayı önemli değerlerden biri olarak görmekte ve ürün geliştirme ve iş faaliyetlerinde kesinlikle buna bağlı kalmaktadır. Ulusal bir buluş patenti vardır, iki faydalı model patenti. AB zorunlu ROHS, SGS, EN71PA1T3, ASTM f963-07 sertifikalarına gerçek uyum

.
Çin'deki Yimei'nin ticari kapsamı, iç ve dış duvar boyası, su bazlı ahşap boyası, su bazlı çelik yapı boyası, su bazlı cam boyası vb. Binalarda kullanılan her türlü boyayı tümüyle karşılamaktadır. farklı seviyelerin gereksinimleri.


Yimei markası, kalitenin garantisidir, şirketin işinin mükemmel başarılarını temsil eder ve aynı zamanda inovasyon ve sürdürülebilir ürün geliştirmeye tanık olur. Profesyonel kalite, çok yönlü profesyonel hizmetler ve benzersiz çözümler sunmak için hiçbir çaba sarf etmeyin.


Geleceğin tahmin edilmediğine, yaratıldığına inanıyoruz. İnsanların daima daha iyi bir yaşam için can atmasını göreceğiz ve hedefimiz olarak uygun fiyatlı, güvenli ve kaliteli ürünler üreteceğiz. Bugünün konusuyla ilgili yarının cevabını gönderme gayreti göstermeyeceğiz.


Merkezi güzel inci nehri delta hinterlandında bulunan şirketin, zhaoqing yeşil üretim üssü inşa ettiği, uzun bir kültürel şehir foshan tarihi vardır. Yimei ekolojik stratejiyi parkın planlanması ve inşasına entegre etti ve yeşil çevre koruma kavramını kurumun kanına derinden ekledi.
Çin Yimei tarafından yapılan iyi boya imalatı
hatırlanmaya değer şeyler


2018 Foshan küresel operasyon merkezi Foshan Phresh Yeni Malzeme Teknolojisi Co, Ltd 2018 yılında kurulmuştur
2017 Ana servis satış sonrası servis ödülü
2014 Ulusal patent verildi
2013 İki ulusal patent verildi
2010 Foshan yimei yeni malzeme teknolojisi co., Ltd kuruldu
2008Asia'nın en iyi yönetim şirketi, Hong Kong kategorisinde "en iyi orta ölçekli şirket" ödülünü aldı.

2006 Guangdong kaplama tanınmış marka
2002 yılında kurulan Yimei zhaoqing co. LTD
1995 Hong Kong kalite güvence konseyi ISO9001 sertifikası verdi
1994Paint oil, büyük binalarda kullanılmak üzere Hong Kong mimari hizmetler departmanı tarafından onaylandı.
1991 Boya yağı üretmek için Hong Kong'un ünlü boya yağı şirketi ile işbirliği yaptı ve ileri boya teknolojisi bilgisi sayesinde boya işini geliştirdi.
1990 Fabrikanın kuruluşu


Şirket vizyonu:


Bugün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan şeylerin yarın yetersiz olabileceğini biliyoruz ve uyumumuz ilk önce bilgeliğimizi gösterebilmektir.
Bu, müşterilerimize fayda sağlayacaktır, çünkü gelecekte onları rekabet halinde tutabilir ve belirsiz ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.


Şirket kültürü:


Yimei'nin kurumsal misyonu: sağlık ve güzelliği binlerce haneye getirmek
Yimei kurumsal sloganı: yeşil dekorasyon iyi yaşam
Yimei'nin kurumsal vizyonu: kişi başına bir milyonun üzerinde geliri olan yüzlerce lider kurumsal yetenek oluşturmak
Yimei iş felsefesi: bütünlük, verimlilik ve kazan-kazan
Yimei'nin kurumsal tutumu: bağlılığa sadık kalın, sonuçları savunmak için yaşam
Yimei enterprise service tenet: önce müşteri, önce servis


Yimei manifestosu:
Ben mükemmelim, zor iş benim alışkanlığım, kişisel hayallere ulaşmak için zor iş;
Ben mükemmelim, öğrenme alışkanlığım ve sürekli öğrenme yoluyla şirket ile birlikte büyüyebilirim.
Ben mükemmel, alçakgönüllüyüm, Şükran Günü benim alışkanlığım, hazine olabilir, Şükran günü sonsuz olabilir!
Ben mükemmelim, itaat benim mesleğim, hizmet benim görevim ve sebat benim inancım. Yimei'deki hayatımın değerini anlamak istiyorum; Takıma iyi bir örnek olmak istiyorum! Yimei'nin yarın daha iyi olacağına kesinlikle inanıyorum! Ben mutlu olanıyım!


Çevre bilincimiz ve çabalarımız:


Yimei, üretim sürecinde enerji tüketimini ve kirletici emisyonları azaltmaya kendini adamıştır. Bizim inancımız çevre korumanın peşinde koşmanın sonucudur, aynı zamanda sebat sürecidir. Bu konsepte bağlı kalarak, şirket formül tasarımı, hammadde seçimi, hava temizleme işlemi, üretim süreci, lojistik taşımacılık ve atık bertarafı konusunda sıkı standartlar koymuştur.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk:
İnsan, yer ve kar dengesi sağlanır. Kâr yaparken, şirketin çalışanlarının sürekli ilerleme kaydetmesini, çevreye dikkat etmesini ve topluma katkıda bulunmasını sağlamalıdır. Şirketin sürdürülebilir kalkınmayı başarmasının yolu budur


Marka kavramı:


Yimeii, "yeşil süslemeli güzel bir hayat" markasının misyonuna dayanarak, tüketicilere profesyonel çevre koruma ürünleri ve önde gelen renk danışma ve boyama şeması sunma, insanların iyi yaşamı için bir katalizör olma ve insanların yaşamını yenilemeyi taahhüt etmiştir.
Yimei'nin piyasaya sürdüğü "ilavesiz" seri, hava temizleme ve diğer çevre koruma ürünleri, endüstrideki en yüksek güvenlik ve çevre koruma standardını belirledi. Buna ek olarak, Yimei, tüketicilere sabit bir renk akışı sağlayarak renk seçimini daha kolay ve rahat hale getirir. Renksel açıdan yeni özellik metopeğin ve ev ortamının değişimini beraberinde getirsin, ayrıca insanların daha fazla canlanmasına izin verebilecek olan yaşam.


Onur :


Üç patent


Çin'in önde gelen su bazlı boya endüstrisi markası

Guangdong kaplama endüstrisi marka ürünler
Tüketiciler kaplama ürünlerine güveniyor
Evde servis sonrası servis ödülü


Yenilikçi ürünler:


Eklenen seri yok


Yimei, tüketicilere üstün ve güvenli bir çevre koruma ürünleri sağlamayı taahhüt eder. Şirket, "katkı maddesi içermeyen arıtma teknolojisi" geliştirmek ve geliştirmek için birçok kaynağa yatırım yapıyor. Hammadde çevre koruma kalitesinin kontrolü sayesinde, ürün formülasyonu ve üretim sürecinde, kat kat saflaştırılmış ve çevre korumasını daha fazla yapmak için katı bir şekilde izlenen formaldehit, benzen ve diğer uçucu organik bileşiklerin (VOC) yapay ilavesi yoktur. temiz.
Kaplama ürünlerinde diğer uçucu organik bileşikler eklenmemekte (VOC) sektörün teknik bir sorunu olmuştur ve güzellik serisi eklenmeden diyet sadece formaldehit ve benzen eklememektedir, diğer uçucu organik bileşikler eklememektedir (VOC) Daha fazla zararlı madde, gerçek anlamda ekleme yapmadan yapılan ulusal standart tespiti ile uyumludur. Temel serilere ek olarak, Yimei'nin bambu kömürü nefesi, çocuk boyası gibi hava temizleyici tipte duvar boyası, iç mekan havadaki zararlı maddeleri aktif olarak arındırma, tamamen sizin ve sizin bakımınızı yapma kabiliyetini sağlama gibi bir ailesi de yoktur. ailenin sağlığı.
Dikkatli, yeşil dekorasyon güzel bir hayat.
Eşsiz bir moda evi yaratmanıza yardımcı olmak için duvar boyasının benzersiz rengini ve zarif dokusunu seçin, doku boyası ve ahşap cilası, yaratıcı renk, doku ve dokunuşla mükemmel entegrasyon.
Yeni ve yükseltilmiş renk formülü, duvardaki renk daha dolu, uzun ömürlü ve parlak, boya filmi son derece iyi bir tadı yansıtan daha narin ve pürüzsüz.
Moda ilham, yeşil dekorasyon güzel hayat.

Dış duvar boyası
Evleri havadan korur.
Mükemmel elastikiyetiyle mükemmel boya filmi gerginliği duvarın ince çatlaklarını kolayca kaplayabilir ve aynı zamanda mükemmel hava koşullarına ve su direncine sahiptir, güneşe veya yağmura dayanabilir ve çeşitli duvar sorunlarını kapsamlı bir şekilde çözebilir.
Mükemmel elastik boya filmi ile, ince çatlakları etkili bir şekilde kapatabilir, rengini istediği gibi ayarlayabilir ve renk zengin ve kalıcıdır.
İyi dayanıklılık ve leke dayanımı vardır ve küf direnci ve alkali direnci ile dış duvara mükemmel dekorasyon ve koruma etkisi getirebilir.

Su bazlı ahşap boya

Yimei, günlüğün rengini yenileyin.
Yimei, doğal odun anlayışı ile başlayarak, ahşap cilalarının araştırılması ve geliştirilmesinde zengin deneyimler kazanmıştır. Patentin önde gelen teknolojisi ile ahşap cila, doğal ahşap doku / doku ve yapıya uyacak şekilde geliştirilmiştir ve ahşapın güzelliğini boya filmi / renk / kalıcılığı gibi çeşitli yönlerden gösterir.
Yimei, tüketicilerin emniyet ve çevre koruma ihtiyaçları konusunda CARES ve yeşil ve sürdürülebilir kalkınmayı savunuyor. Ahşap cila endüstrisindeki bilimsel ve teknolojik yeniliklerin lideri olan Yimei, daha güvenli ve çevre dostu su bazlı ahşap boyası sunan ilk firmadır. Azaltılmış VOC / ücretsiz TDI'dan yeni net lezzet teknolojisini piyasaya sürmeye, saf doğal formülden anti-formaldehit teknolojisine, endüstrinin önde gelen teknolojisini ve çok yönlü korumayı getirin.

google-site-doğrulama: google5ddb2954b6cc9053.html

İletişim bilgileri
FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD

İlgili kişi: Mrs. Jessie Leung

Tel: 86-135-7023-4585

Faks: 86-757-8551-9511

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)