A2713 Xinggang Uluslararası Meydanı Huangqi Jianshe Yolu Dali Kasabası Nanhai Bölgesi Foshan Guangdong Çin
iyi kalite Su Bazlı Ahşap Kaplama satış için
iyi kalite Su Bazlı Ahşap Kaplama satış için
İnanıyorum ki, bunu incelemek istemiyor. Oldukça düşük maliyetli bir püskürtücü ile spreylemek için yeterince ince buldum. İnsanların, kuruma süresini uzatmak için% 10 su ile inceltildiklerini söylediklerini duydum, ancak sonuçlarına göre konuşamıyorum. Benimki büyük çıktı (dolaplar)

—— Teknik adam

Karıştırma sırasında dikkatli olmanız durumunda, kabarcıklara karışımı zorlamamanız için iyi olmalısınız.

—— David B.

Beyaz su bazlı emaye boyalı dolaplarda kullandım. Boya için birkaç saat kuruduktan sonra koyarsanız, sarı renkte kalacak. Boyayı birkaç gün kurumasına izin verirseniz, kristal berraklığında kalır. sıcaklık ve nem de bağlıdır. İlk önce göze çarpmayan bir alanda deneyin.

—— Ted

Ben sohbet şimdi

FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD

1 2 3 4 5 6
FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD
Bizim avantajı Şirket ürünleri

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Markalar : Yimei, pHresh
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 100000-500000
Yıl kurulan : 2018
İhracat p.c : 80% - 90%
Kurucu olan Bay Dengke Hou, “Çin'de ressamların ilk nesli” idi. Doktora Kimya, Edinburgh Üniversitesi, İngiltere. Servis ekibi büyük kimyasal ve kaplama şirketlerinden gelir ve zengin operasyonel ve yönetim deneyimine sahiptir. Güney Çin Teknoloji Enstitüsü'nde yüksek lisans ve 30'dan fazla insanın teknik kadrosu var. Finans ekibinin listelenen şirketlerin ticaret geçmişi vardır.
Şirket ayrıca satış öncesi ve satış sonrası sistemler için kullanıcılara tek elden hizmet sunmak amacıyla bir pazarlama merkezi, operasyon merkezi, ürün tasarımı ve geliştirme merkezi, müşteri hizmetleri merkezi, insan gücü ve eğitim merkezi vb.
Yimei marka kaplama, Yimei'nin uluslararası üç ana iş kolundan biridir. Şirket iki ana iş kolu ile gelişmekte olan ve üreten su bazlı endüstriyel ve sivil kaplamaların büyük bir profesyonel girişimidir: geliştirme
su bazlı dekoratif kaplamalar ve yüksek performanslı kaplamalar gibi sağlıklı ürünlerin satışı.
30'dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve yaklaşık 1.000 kişiyi istihdam ediyor. 2016 yılından bu yana, iki yıl üst üste sürdürülebilir kalkınma konusunda küresel endekse öncülük etmiştir. Şirket, güvenlik, sağlık ve çevre korumasını önemli değerlerden biri olarak görüyor ve ürün geliştirme ve iş faaliyetlerinde kesinlikle ona uyar. Ulusal bir buluş patentine, iki faydalı model patentine sahiptir. AB zorunlu ROHS, SGS, EN71PA1T3, ASTM f963-07 sertifikaları ile gerçek uyumluluk.

Yimei / Phresh , üretim sürecinde enerji tüketimini ve kirletici emisyonları azaltmaya kendini adamıştır. Bizim inancımız çevre korumanın peşinden koşmanın, aynı zamanda da azim sürecinin sonucudur. Bu konsepte bağlı olarak şirket, formül tasarımı, hammadde seçimi, hava arıtma prosesi, üretim süreci, lojistik nakliye ve atık bertarafı konularında katı standartlar belirledi.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk:
İnsan, toprak ve kâr dengesi sağlanır. Kâr elde ederken, şirketin ayrıca çalışanlarının sürekli ilerleme göstermesini, çevreye dikkat etmesini ve topluma katkı sağlamasını sağlamalıdır. Şirketin sürdürülebilir kalkınmayı sağlaması için bir yol budur.

Bizim FACTROY:

LAB İYİ HİZMET:

İletişim bilgileri
FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD

İlgili kişi: Mrs. Jessie Leung

Tel: 86-135-7023-4585

Faks: 86-757-8551-9511

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)